Na kontaktoni

Shantou Sharemay Plastic Mold Industry Co., Ltd.

Adresë

Nr. 6-8 Shengping Industrial Park Jinping Dist.Shantou Guangdong Kinë

Telefoni

0086-754-88396834
86-18665503426

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni